אודותיי

שמי עתליה דלל, בוגרת מכללת סמינר הקיבוצים,נטורופתית N.D ומאמנת לאורח חיים בריא

ניסיון בתחום למעלה משמונה שנים עם התמחות בת שנתיים בקליניקה לניקוי רעלים. מומחית בהתמכרויות לסוכר, ניקוי רעלים, בעיות מערכת העיכול, ירידה בריאה במשקל, ויישום אורח חיים בריא ומאוזן. בעלת קליניקה פרטית בהרצליה.

 

 

כאשר הגעתי ללימודי הנטורפתיה מיד הרגשתי שהגעתי הביתה, הפאזל הושלם. מאז אני קמה כל בוקר ואוהבת יותר את מה שאני עושה, מסוקרנת ורואה תוצאות נפלאות שמשנות לאנשים את החיים.

 

הגעתי לתחום ממקום אישי שעזר לי לרפא מקומות מסוימים בחיי, ידעתי וקיבלתי את כל התשובות שגוף ונפש הם אחד ויש לטפל ולדאוג לשניהם במידה שווה תוך שיתוף פעולה ביניהם.

בעידן שלנו,  בו השפע וההיצע כ״כ גדולים ומפתים אני מלמדת לבחור בתבונה מתוך תשומת לב לכל מה שהגוף שלנו זקוק. אני גם מלמדת שאוכל יכול להיות טעים גם כשהוא בריא, טבעי וטרי.  צעד צעד, בהקשבה מלאה וסבלנות לשינוי ניתן לראות את תגובת הגוף לשחרר רעלים וסימפוטמים לא רצויים ולמגר את השורש. 

 

הטיפול שלי כולל תשאול מעמיק הכולל בדיקות דם, התייחסות אישית לאורח חיים של כל אדם, בניית תפריט והקניית הרגלים חדשים לאיזון גופני ומנטלי. אני מלווה עד שהשינוי נטמע, ואף אחריו. במקרי הצורך מוסיפה צמחי מרפא ותוספי מזון.

 

היום יש אינספור דיאטות ושיטות תזונה, באמונה שלי אין נכון ולא נכון יש מה נכון עבורי, הגוף מלמד אותנו כל יום מה הדרך הנכונה עבורו לחיות, לאכול ולגדול ותפקידנו להקשיב לו ולהסתנכן איתו.

 

בנוסף מטפלת גם במשפחות- פרוייקט ״ נטורופתיה מעשית״. הטיפול כולל בדיקה יסודית של מוצרי היסוד במטבח, לימוד על חומרי הגלם המזינים והדרכה צמודה.  כמו כן בקליניקה מתבצעים טיפולי הילינג ותהליכי ריפוי.

מה היא נטורופתיה

נטורפתיה הינה גישה טיפולית המתייחסת לאדם כשלם.

 

הנטורפתיה מתייחסת לשורש הבעיה ולא לסימפטום ומטפלת בה על ידי שינוי אורח החיים, שינויי הרגלי התזונה, שימוש בתוספי מזון וצמחי מרפא.

 

הנטורפתיה מתייחסת לשילוב בין הגוף והנפש. אחד האלמנטים החשובים הוא שהמטופל שותף מלא בתהליך הריפוי, וזאת ע״י לקיחת אחריות על הבריאותו. באמצעות הכוונה למודעות, לימוד ועשייה.

 

הנטורפתיה הינה רפואה מונעת המועדדת את המרפא הפנימי שלנו לצאת החוצה ולהחזיר את הגוף לאיזון ובריאות מיטבית. אם יש צורך לשלב עם הרפואה המערבית.

העידן בו אנו חיים מאופיין בסטרס, מזון מהיר, מחלות רבות וחדשות, חוסר תשומת לב לגוף, עבודה הגוזלת את מרבית הזמן שלנו ורצון גדול להספיק הכל.

התנהגויות אופייניות אלו הולידו את פרוייקט "נטורפתיה מעשית״ שבא לעזור לכל בית לחיות אורח חיים בריא, שהדור הצעיר יגדל למקום נקי ובריא יותר.

 

אני מרבה לשמוע על אנשים שביקרו אצל תזונאיים ונטורופתים, קיבלו תפריט ולאחר מספר ימים התפריט נשאר במגרה.

 

איך אנחנו מתחילים ליישם? איך עוברים את המשבר הראשון?

 

אני מאמינה שכדי להגיע למקום מאוזן יש לצאת ממקום נוח לישום דברים לא מוכרים.

 

פרוייקט ״נטורפתיה מעשית״ נועד עבור כל מי שמעוניין להתייעל באורח החיים שלו.

 

 

אני בטוחה שכל אחד ניסה בעברו לעשות שינויים ופגש באתגרים שעיכבו אותו בהתקדמות ומזמינה אתכם להתנסות איתי בדרך להשגת המטרות והיעדים שלכם באמצעות הכוונה, לימוד וליווי.

 

ליווי הינו חלק בלתי נפרד וחשוב מהתהליך אשר מעניק למטופל מענה ותמיכה אשר תורם להצלחה.

 

זכרו הגוף שלנו אוהב להיות באיזון, בשקט נפשי ונינוחות.